Počasí

Drobečková navigace

Obec Sazovice > Spolky a kluby > Mateřské centrum v Sazovicích > Aktuální program

Aktuality u nás maminek 

Další MC bude ve středu 17.8.2011, srdečně zvu všechny maminky na MD a jejich děti!

Naše "rodina" se rozrůstá!!! Gratulujeme Evičce Žůrkové k dalšímu přírůstku do rodiny a těšíme se, že budeme moci brzy mezi námi přivítat malého Jindříška. Taktéž blahopřejeme Petře Botkové k narození prvního miminka! Ať Vám Vaše děti rostou ku radosti!

Již se uskutečnilo:

Ve středu 29. června 2011 osvěžila atmosféru mateřského centra Liliana a její půlroční Filípek, těšíme se, že se s nimi budeme dál pravidelně setkávat. Všem přeji příjemné prožití dovolených a letních dnů a těším se na všechny ve středu 13. července 2011 v 9.30 hod.

  • PŘIPRAVTE SI NEPOTŘEBNÉ OBLEČENÍ A HRAČKY PO DĚTECH, KTERÉ VĚNUJEME POTŘEBNÝM - BUDE REALIZOVÁNO BĚHEM ČERVENCE 2011 - akce již dokončena

V pátek 17. června 2011 jsme uskutečnili dlouho plánovanou návštěvu maminek a dětí v Klubu maminek v Mysločovicích. Společně jsme lepili papírová sluníčka a zatancovali si s dětmi na jejich oblíbené říkačky! Klub maminek v Mysločovicích má prázdniny, začne se scházet opět každý pátek v září 2011.

Mateřské centrum v Sazovicích bude nyní v době letních prázdnin otevřeno pouze v měsíci srpnu každou středu 9.30 - 11.30 hodin. Ve středu 20.7.2011 pro nemoc zavřeno!!! Děkuji za pochopení.

25.5.2011 Vítáme u nás další miminka a jejich maminky! Maminku Helenku s malou Adélkou a maminku Míšu s malou Karinkou! V měsíci červnu jsme přivítali taktéž maminku Leonu s malou Viktorkou. Jsem ráda, že získáváme nové "členy" naší "bezva rodiny". Těšíme se na další! A že Vás, děti, u nás, v Sazovicích, je!!!!! Za poslední rok se Vás narodilo 11!

Ve čtvrtek 19. 5. 2011 si naše dědi bezva zadováděly na skluzavce v areálu "Na Koupališti" a maminky si zatím dohodly, co přinesou v pondělí ostatním na ochutnávku dobrot!

K prohlédnutí všem nové fotografie z návštěvy mysločovických maminek s dětmi ze dne 30.5.2011 a dále z činnosti mateřského centra 15.6.2011 - zde 

Pokud bude k dispozici sál, nadále bude probíhat každou středu pásmo říkadel pro naše nejmenší. Všem jsou texty říkadel k dispozici v sekci Hrajeme si s dětmi zde

Sledujte i program Klubu maminek v Mysločovicích, i zde máme všichni dveře otevřené!

PŘIPRAVTE SI FOTOGRAFIE VÁS A VAŠICH DĚTÍ - SPOLEČNĚ SI S NIMI VYZDOBÍME PROSTORY HERNY! 10.8.2011 Stále nám chybí řada fotek našich nejmenších. Zeď herny již zdobí otisky ručiček našich dětí a doplňujeme fotečkami. Maminky, nezapomeňte!