Počasí

Drobečková navigace

Obec Sazovice > Spolky a kluby > Mateřské centrum v Sazovicích

Mateřské centrum v Sazovicích

Fotogalerie MC 

Aktuální program

Hrajeme si s dětmi

I maminky ze Sazovic už mají své mateřské centrum

V pátek 25. února 2011 jsme si konečně slavnostně připili při příležitosti zahájení provozu našeho mateřského centra. Nezaskočila nás ani přítomnost fotografa Zlínského deníku. A to ještě nikdo netušil, že nás čeká následně natáčení do regionální televize RTA. Ale stálo to za to, I místní maminky na mateřské dovolené dostaly konečně příležitost využívat zázemí s hernou v prostorách obecního úřadu. Nám maminkám nedalo mnoho práce vytvořit si mezi sebou vřelou a uvolněnou atmosféru, což se líbilo i dětem, které byly nadšeny útulnými prostorami s veselými křesílky s muchomůrkou či domečkem na hraní.

Děkuji zejména zastupitelstvu obce za finanční podporu realizace tohoto projektu, paní starostce za vstřícnost a paní účetní Brázdilové za obětavou pomoc při zajišťování vybavení a řešení nečekaně vzniklých komplikací s dodáním nábytku. Děkuji manželovi, který má zlaté ruce a hlavně za to, že spolu se mnou sdílí radost a nadšení.

Chtěla bych srdečně pozvat všechny maminky a jejich děti, aby přišly v pondělí nebo středu od 10 do 12 hodin mezi nás a společně s námi strávily příjemné dopoledne v herně či na sále obecního úřadu při pohybových a hudebních aktivitách s našimi nejmenšími. V plánu je i vzájemné setkávání s maminkami ze sousedních Mysločovic. Nemusíte sedět doma, přijďte mezi nás! Zažijte příjemnou atmosféru, přijďte na jiné myšlenky! A s přicházejícím jarem se otevírá příležitost i ke společným výletům do přírody.