Počasí

Drobečková navigace

Obec Sazovice > Spolky a kluby > Mateřské centrum v Sazovicích

Mateřské centrum v Sazovicích

Fotogalerie MC 

Aktuální program

Hrajeme si s dětmi

I maminky ze Sazovic už mají své mateřské centrum

V pátek 25. února 2011 jsme si konečně slavnostně připili při příležitosti zahájení provozu našeho mateřského centra. Nezaskočila nás ani přítomnost fotografa Zlínského deníku. A to ještě nikdo netušil, že nás čeká následně natáčení do regionální televize RTA. Ale stálo to za to, I místní maminky na mateřské dovolené dostaly konečně příležitost využívat zázemí s hernou v prostorách obecního úřadu. Nám maminkám nedalo mnoho práce vytvořit si mezi sebou vřelou a uvolněnou atmosféru, což se líbilo i dětem, které byly nadšeny útulnými prostorami s veselými křesílky s muchomůrkou či domečkem na hraní.

Děkuji zejména zastupitelstvu obce za finanční podporu realizace tohoto projektu, paní starostce za vstřícnost a paní účetní Brázdilové za obětavou pomoc při zajišťování vybavení a řešení nečekaně vzniklých komplikací s dodáním nábytku. Děkuji manželovi, který má zlaté ruce a hlavně za to, že spolu se mnou sdílí radost a nadšení.

Chtěla bych srdečně pozvat všechny maminky a jejich děti, aby přišly v pondělí nebo středu od 10 do 12 hodin mezi nás a společně s námi strávily příjemné dopoledne v herně či na sále obecního úřadu při pohybových a hudebních aktivitách s našimi nejmenšími. V plánu je i vzájemné setkávání s maminkami ze sousedních Mysločovic. Nemusíte sedět doma, přijďte mezi nás! Zažijte příjemnou atmosféru, přijďte na jiné myšlenky! A s přicházejícím jarem se otevírá příležitost i ke společným výletům do přírody.

Vyhledat v textu

18. 7. Drahomíra

Zítra: Čeněk

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30
Adventní setkání se slavnostním otevřením nové návsi v Sazovicích...
Srdečně vás zveme na Adventní setkání se slavnostním otevřením nové návsi v Sazovicích...
1 2
3 4 5 6 7 8
Benefiční koncert pro Skládanku...
9
10 11 12
Česko zpívá koledy v knihovně v Sazovicích...
13 14 15
Srdečně vás zveme na sazovický Vánoční jarmark...
Srdečně Vás zveme na Vánoční jarmark do Sazovic...
16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5
Tříkrálová sbírka v Sazovicích...
Živý Betlém ze Sazovic v evangelickém kostele ve Zlíně...
6